DavidJustian.net

Newsletter:

BIO

David Justián,(iniciály D.J.),narozen roku 1988, pochází ze Středních Čech.Od malinka navštěvoval Základní hudební uměleckou školu a soukromé hodiny klavíru. Taneční hudbu začal vnímat něco kolem roku 1997, kdy se na dovolené v Holandsku náhodně zúčastnil místní akce. Posléze se začíná více o tento styl zajímat, až koncem roku 2000 se pouští do samotného hraní. Dá se říct, že začátku to byly komerčnější skladby, to ho ale po nějaké době přestalo bavit a naplno se začal věnovat undergroundu. V jeho setech najdete hluboké trancové zvuky, přes house, electro až k progressivu.

Hlavním zlomovým bodem v jeho kariéře byl rok 2004, kdy se také pečlivě začíná věnovat vlastní produkci. Začal si budovat vlastní studio, kde v poslední době také působí. Vyzkoušel si i post moderátora v rádiu, kde byl vybrán na konkurz. V léťe roku 2009 by zveřejněn v knize o české taneční scéně, „Elektronická hudba v Čechách“, autorkou je Soňa Peroutková.

V roce 2006 se stává rezidentem Benešovského klubu Na Kanále, kde působí necelý rok.Tehdy ještě pod pseudonymem DeeJayBoy. Poté se přesouvá zpět do Prahy do Chateau rouge. David Justián přenáší svým stylem na publikum dobrou náladu a potencionální energii, kterou sám hledá v těchto skladbách. V roce 2007 se začal naplno věnovat hraní, v Pražském O2 baru uspořádal několik úspěšných akcí s názvem The Sounds of Netherlands společně s Mr.Pervzidentem. .Poté se přemístil do Gecko Music Baru, kde pořádal společně s DJem MCB pravidelnou rezidentní noc Voices, kde byly hosté např. The Progressive Brother, Luis Lamborghini, a mnoha dalších.Najednou z Davida není jenom producent a DJ, ale stává se také promotérem. Zahrál si taky na akci Four Seasons vedle kolegů, jako Chris Sadler, TUTA, Irvin Small, Fabio Guitierez.Další pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat a vznikla rezidentní noc The Sence of House, která se stala taky velmi úspěšnou v pražském klubu Vertigo. Na této párty si David zahrál po boku DJů a DJane jako jsou K-SANDRA, ELITE, Petr Hauz, N-Zym. Během roku s velkým kolegou MCB uspořádali pár zajímavých akcí. Zmiňme třeba La Fiesta, Deep Inside, Sound of Silence anebo jedna z posledních s názvem Expectation ve Smart Clubu Styx. Za zmínku také jistě stojí párty k oslavě Davidových narozenin v klubu Červ, na kterou přijal pozvání dlouholetý kamarád Martin Hájek.

Na pár eventech již David vystoupil jako live performance se svým synťákem. V poslední době pracuje na úplně novém party konceptu, který si myslí, že v ČR doposud chybí. Do nového roku připravuje spoustu zajímavých překvapení,
Do budoucna se David chce věnovat jak vlastní produkci, tak samotnému hraní.

Zahrál si v klubech: SaSaZu Prague, Mecca Prague, The Sun Festival, Yes Club, Trinity, Fragola, Le Mirage, JET SET, O2, Gecko, Sýpka, Inside, Manana Music Bar, Molotow, Vertigo, Styx, Chateau Rouge, Červ, Guru, World Club, Občanská Plovárna, PM Music Bar, Mystery a mnoho dalších….

Po boku DJs:Jerry Ropero /D/, Marc Simz, DiVasco, Renvo, Kay Wilder /NL/, Sterise /NL/, Milan Kroužil, Spark7, Subgate, Chris Sadler, Carrione aka DieselPhunk, Tuta ,MCB, K-SANDRA, ELITE,Martin Hájek, Petr Hauz, Sunafera, The Progressive Brothers, N-Zym, Irvin Small, Fabio Guitierez, Luis lamborghini, Houba, Kouba, Daemon, Daun, DJ Men, a mnoho dalších…